Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
19. júla 2012 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MF SR: TB ministra financií

BRATISLAVA 19. júla (SITA) –

Tlačový brífing podpredsedu vlády a ministra financií Petra Kažimíra sa uskutoční dnes 19. 07. 2012 po skončení zasadnutia Výboru NR SR pre financie a rozpočet vo foyer budovy Národnej rady SR, Námestie A. Dubčeka 1, Bratislava.
Zasadnutie Výboru NR SR pre financie a rozpočet
Program: vládny návrh zákona, ktorým sa dopĺňa zákon o bankách, vládny návrh zákona, ktorým sa mení a dopĺňa zákon o dani z pridanej hodnoty, Správa o stave a vývoji finančného trhu za rok 2011 atď.

Oddelenie komunikácie s verejnosťou
Ministerstvo financií Slovenskej republiky

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

jb;mo

K téme

Otvorený list Slovenskej komory audítorov o neuváženom zbavovaní sa kontroly štátu nad verejnými financiami Ekval IT 2024: Bez feministov to nepôjde

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.