Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
2. júla 2012 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MF SR: Štát na sebe výrazne šetrí

BRATISLAVA 2. júla (SITA) –

Štátny rozpočet dosiahol ku koncu júna schodok vo výške 2 325,8 mil. eur. Oproti plánovanému rozpočtu tak predstavuje jeho plnenie vo výške 63 %. Základné výdavky štátu zaznamenali nižšie ako alikvotné tempo čerpania schváleného rozpočtu, keď k polovici roka predstavuje
ich čerpanie 45,5 % schválených výdavkov. Tempo čerpania kapitálových výdavkov je ešte výrazne nižšie, keď dosiahlo len 27,8 percenta celoročných výdavkov.
Viac na: http://www.finance.gov.sk/Default.aspx?CatID=38&id=562

Tlačový odbor
Ministerstvo financií Slovenskej republiky

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

mo

K téme

Otvorený list Slovenskej komory audítorov o neuváženom zbavovaní sa kontroly štátu nad verejnými financiami VÚB banka prefinancovala nákladné vozidlá za 5 miliónov eur

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.