Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
11. apríla 2017 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MF SR: Stanovisko Ministerstva financií SR k iniciatíve spoločnosti RegioJet

BRATISLAVA 11. apríla –

Minister financií Peter Kažimír dostal včera (pondelok 10.4.) list od majiteľa spoločnosti RegioJet so žiadosťou o stretnutie ohľadom ponuky, ktorú RegioJet adresoval aj ministrovi dopravy. Minister financií riešil túto tému a bol pripravený sa s predstaviteľmi spoločnosti stretnúť. Dnes RegioJet list poslal ministrovi aj mailom, ešte predtým ho ale distribuoval novinárom. Ministra okrem toho urgoval aj cez SMS správy. Takéto správanie považujeme za neprijateľné. Na tieto vydieračské taktiky minister nebude reagovať a nedá sa vtiahnuť do mediálnych hier, ktoré tu majiteľ tejto firmy rozohral. Ďalšie rokovania s touto spoločnosťou preto necháva minister plne v kompetencii ministra dopravy a praje mu božiu trpezlivosť a pevné nervy.

Alexandra Gogová
Riaditeľka Tlačového odboru
Ministerstvo financií SR

K téme

Otvorený list Slovenskej komory audítorov o neuváženom zbavovaní sa kontroly štátu nad verejnými financiami Zdravšie a udržateľnejšie potraviny za dostupnú cenu? Stačí nakúpiť v Lidli

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.