Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
19. júla 2012 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MF SR: Spoločná TK – Mexický tunel

BRATISLAVA 19. júla (SITA) –

Dňa 19.7.2012 o 10.00 sa na Ministerstve financií SR uskutoční spoločná tlačová konferencia podpredsedu vlády a ministra financií Petra Kažimíra, podpredsedu vlády a ministra vnútra Róberta Kaliňáka, riaditeľa Kriminálneho úradu finančnej správy Jozefa Luterána a prezidenta Policajného zboru SR Tibora Gašpara.
Témou tlačovej konferencie je informovanie verejnosti o akcii „mexický tunel“, ktorej cieľom bolo odhalenie pašovania tabakových výrobkov z Ukrajiny.
Tlačová konferencia sa uskutoční v budove Ministerstva financií SR v Bratislave, vchod z Kýčerského ulice, prízemie vľavo – miestnosť na tlačové konferencie.

Tlačový odbor
Ministerstvo financií Slovenskej republiky

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

jb;mo

K téme

Otvorený list Slovenskej komory audítorov o neuváženom zbavovaní sa kontroly štátu nad verejnými financiami Stredná odborná škola potravinárska v Nitre: Tradičný recept na moderné vzdelávanie

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.