Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
8. februára 2013 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MF SR: Seminár „Public Procurement in EBRD Projects“

BRATISLAVA 8. februára (SITA) –

Ministerstvo financií SR v spolupráci s Európskou bankou pre obnovu a rozvoj (EBRD, Londýn) pripravili seminár „Public Procurement in EBRD Projects“, ktorý sa uskutoční dňa 13. marca 2013 (streda) v Miestodržiteľskom paláci, Bratislava. Cieľom seminára určeného slovenským podnikateľským subjektom je zvýšiť ich informovanosť o spolupráci a zapojení sa do investičných projektov EBRD, ako aj výmena skúseností pri zapájaní sa do projektov EBRD.

Viac informácií na http://www.finance.gov.sk/Default.aspx?CatID=6523&NewsID=160.

Tlačový odbor
Ministerstvo financií Slovenskej republiky

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

jb;mo

K téme

Otvorený list Slovenskej komory audítorov o neuváženom zbavovaní sa kontroly štátu nad verejnými financiami Cena Dionýza Ilkoviča 2024: Nominujte výnimočných učiteľov a učiteľky, ktorí stoja za úspechmi mladých vedeckých talentov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.