Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
7. novembra 2012 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MF SR: Rozpočtová rada zverejnila hodnotenie rozpočtu verejnej správy

BRATISLAVA 7. novembra – Rada pre rozpočtovú zodpovednosť nastavila zrkadlo Návrhu rozpočtu verejnej správy na roky 2013 až 2015, ktorý bol schválený vládou a predložený Národnej rade SR.
„Rada pre rozpočtovú zodpovednosť potvrdila, že rozpočet a s ním spojená legislatíva zlepšujú dlhodobú udržateľnosť verejných financií. Rada považuje budúcoročný rozpočet za transparentnejší než všetky predošlé, poskytuje najviac informácií aj analytických ukazovateľov,“ reagoval minister financií Peter Kažimír na zverejnené hodnotenie rozpočtu fiškálnou radou.
Cieľ znížiť v budúcom roku deficit pod tri percentá HDP je podľa správy fiškálnej rady správny a realistický.
Hodnotenie rozpočtovej rady nájdete tu:
http://www.rozpoctovarada.sk/svk/rozpocet/165/hodnotenie-navrhu-rozpoctu-na-roky-2013-az-2015

Tlačový odbor
Ministerstvo financií Slovenskej republiky

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx;nr

K téme

Otvorený list Slovenskej komory audítorov o neuváženom zbavovaní sa kontroly štátu nad verejnými financiami MPRV: Obhospodarovatelia už môžu predkladať žiadosti o podporu za plnenie mimoprodukčných a verejnoprospešných funkcií lesov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.