Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
16. novembra 2016 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MF SR: Reakcia štátneho tajomníka MF Radka Kuruca na vyjadrenia RRZ

BRATISLAVA 16. novembra –

Radko Kuruc: Najlepšou odpoveďou na správu rozpočtovej rady, je vysvedčenie, ktoré sme dnes dostali od európskej komisie. Náš rozpočet na rok 2017 patrí podľa európskej komisie opäť medzi premiantov v Európe.
Len 5 krajín z Eurozóny splnilo vo svojich rozpočtoch vsetky podmienky tak, aby boli plne v súlade s pravidlami EÚ.

Tlačový odbor
Ministerstvo financií SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

dn

Odporúčané články

Po zamrznutých stopách vraha Reakcia Štátneho podniku Lesy SR za nepravdivé a zavádzajúce informcie, uverejnené v týždenníku TREND

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies