Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. októbra 2012 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MF SR: Problematika slovenských škôlok

BRATISLAVA 1. októbra (SITA) –

Predškolské vzdelávanie, ako doplnok k úlohe rodiny, má dôležitý vplyv na vývoj dieťaťa aj v neskoršom období. Nedostatočné kapacity materských škôl sú bariérou pre zamestnanosť matiek detí v predškolskom veku. Nízka participácia detí z nepriaznivého socioekonomického prostredia môže limitovať ich ďalšie vzdelávanie ako aj osobný rozvoj. Riešením môže byť napríklad zákonná garancia samospráv zabezpečiť predškolské vzdelávanie detí od troch rokov, ak o to rodič požiada.

http://www.finance.gov.sk/Default.aspx?CatID=8316

Martin Filko
riaditeľ IFP

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

jb;me

Odporúčané články

Týždenný program SNG 12. 3. – 18. 3. 2018 Týždenný program SNG 5. 3. – 11. 3. 2018

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

Odporúčame

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.

Zavrieť

Používaním tejto stránky súhlasíte s ukladaním cookies. Viac info tu...