Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
23. apríla 2014 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MF SR plánuje obstarať aplikačnú podporu pre kapitolu VPS

BRATISLAVA 23. apríla –

Ministerstvo financií SR plánuje vyhlásiť verejné obstarávanie na zabezpečenie poskytovania aplikačnej podpory pre informačný systém účtovníctva príjmového cyklu kapitoly VPS v správe MF SR v prostredí finančnej správy – sekcia colná.

Toto obstarávanie bude realizované s cieľom zabezpečiť nepretržité poskytovanie podporných služieb k aplikačnému softvéru implementovanému v rámci ISU_VPS. Ide o služby zamerané najmä na podporu kľúčových používateľov a administrátorov informačného systému a tiež služby súvisiace s úpravami v nastavení jednotlivých komponentov a modulov systému.

Predpokladaná hodnota zákazky bola stanovená na základe hodnoty služieb, ktoré boli dodané v obdobných projektoch realizovaných v rámci MF SR. Predpokladaná hodnota zákazky preto bude 2 423 630,70 eur na obdobie rokov 2014 až 2016, pričom MF SR sa bude snažiť v rámci rokovaní dosiahnuť čo najnižšiu cenu.

V rámci Koncepcie rozvoja informačných systémov je kľúčovou Integrácia IS riadenia verejných financií, ktorá je zabezpečovaná prostredníctvom integračnej platformy, t.j. integračnou platformou pre prenos správ založenou na otvorených štandardoch a štandardoch pre IS verejnej správy. V súčasnosti sú integrované a služby integračnej platformy využíva 12 rezortov resp. kapitol štátneho rozpočtu, 3 VÚC, 18 vysokých škôl resp. ďalších rozpočtových organizácií. Informačný systém účtovníctva príjmového cyklu kapitoly VPS v správe MF SR v prostredí finančnej správy – sekcie colnej je úzko prepojený s informačným systémom pre systém Štátnej pokladnice a informačným systémom Centrálneho konsolidačného systému, ktoré spolu tvoria jeden z kľúčových pilierov riadenia verejných

Tlačový odbor
Ministerstvo financií SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

qq

K téme

Poliklinika Bezručova rozšíri svoje služby a pribudne aj bezbariérový prístup Lyžiarske stredisko Malinô Brdo plánuje otvoriť zimnú sezónu skôr

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.