Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
8. septembra 2015 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MF SR: Ministerstvo financií SR varuje pred nelicencovanou lotériou

BRATISLAVA 8. septembra –

Ministerstvo financií neodporúča hráčom uzatvárať stávky na lotériu Eurojackpot prostredníctvom firmy Lottoland. Uvedená spoločnosť nemá licenciu na prevádzkovanie tejto lotérie. Ministerstvo financií preto varuje slovenských stávkujúcich, aby boli opatrní pri uzatváraní stávok prostredníctvom firmy Lottoland.

V prípade, že stávkujúci sa zapoja do lotérie Eurojackpot, ktorú prevádzkuje Lottoland, môžu o svoje peniaze prísť. Pri tejto firme totiž nie je zaručený riadny priebeh žrebovania, overenie nároku na výhru, vyplatenie výhier, ani prípadný priebeh reklamačného konania.

Jediným oprávneným prevádzkovateľom lotérie s názvom Eurojackpot je na území Slovenskej republiky spoločnosť TIPOS, národná lotériová spoločnosť, a. s., ktorej bola zo strany Ministerstva financií na túto lotériu udelená licencia.

TIPOS, národná lotériová spoločnosť a. s. v súčasnosti finišuje s prípravami na spustenie lotérie Eurojackpot a všetky informácie o tejto hre a dôležitých dátumoch predstaví verejnosti v druhej polovici septembra 2015.

Tlačový odbor
Ministerstvo financií SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

qq

K téme

Otvorený list Slovenskej komory audítorov o neuváženom zbavovaní sa kontroly štátu nad verejnými financiami Slovensko na Expo Dubaj ako veľký hráč v segmente malých lietadiel

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.