Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
11. júla 2017 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MF SR: Minister financií na medzinárodnej konferencii v Dubrovníku

BRATISLAVA 11. júla –

Dubrovník 11. 7. 2017 – Minister financií Peter Kažimír sa v utorok v chorvátskom Dubrovníku zúčastnil medzinárodnej konferencie s názvom „Znovuzrýchlenie/ znovuzrýchľovanie konvergencie v strednej, východnej a juhovýchodnej Európe“ pod záštitou Národnej banky Chorvátska a Medzinárodného menového fondu.

Minister Kažimír sa spoločne s panelistami, vicepremiérkou Chorvátska Martinou Dalic, profesorkou Hertie School of Governance Alinou Mungiu-Pippidi, hlavným ekonómom Európskej banky pre obnovu a rozvoj (EBRD) Sergeiom Gurievom a profesorom Columbia University and Center on Global Economic Governance Janom Švejnarom, venovali diskusii ako posilniť budovanie inštitúcií a ako prispieť k zlepšovaniu a zefektívňovaniu fungovania verejnej správy. Ďalej sa zaoberali vplyvom členstva Slovenska v EÚ a v eurozóne na tempo reforiem, aké reformy sú potrebné, ako ich nastaviť a implementovať.

Tlačový odbor

Ministerstvo financií SR

K téme

Otvorený list Slovenskej komory audítorov o neuváženom zbavovaní sa kontroly štátu nad verejnými financiami ESG. Naliehavosť začína byť hmatateľná

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.