Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
3. apríla 2012 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MF SR: Marcové čerpanie OPIS 2012

BRATISLAVA 3. apríla (SITA) –

Tlačová správa o marcovom čerpaní OPIS 2012, ako aj odkaz na stránku, kde je tlačová správa zverejnená: www.informatizacia.sk.

Marcové čerpanie OPIS 2012
Ministerstvo financií Slovenskej republiky (MF SR) ako Sprostredkovateľský orgán pod Riadiacim orgánom pre Operačný program Informatizácia spoločnosti (SORO OPIS) v čerpaní neustále napreduje, čo zobrazuje aj Graf 1.
Začiatkom marca bola vydaná tlačová správa, v ktorej sme Vás informovali o priebehu čerpania od začiatku roka 2012 do konca februára 2012. Aktuálne je čerpanie ku koncu marca 2012 na úrovni 111,95 mil. Eur z ERDF (Európsky fond regionálneho rozvoja), čo je o 126,4 tis. Eur viac oproti plánovanej hodnote. Čerpanie OPIS z ERDF stúplo od konca februára do konca marca o 10,8 mil. Eur.
Aby bolo splnené pravidlo n+3 na rok 2012, vo výške 227,4 mil. Eur, tak do konca roka 2012 ostáva vyčerpať ešte 115,45 mil. Eur.

Danica Hritzová
oddelenie komunikácie s verejnosťou
Ministerstvo financií Slovenskej republiky

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

jb;dn

K téme

Otvorený list Slovenskej komory audítorov o neuváženom zbavovaní sa kontroly štátu nad verejnými financiami Jazdenkám sa darilo aj vo februári, AURES aj vďaka tomu za posledných 12 mesiacov predal už 100-tisíc áut

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.