Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
21. mája 2014 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MF SR: Index bankových poplatkov výrazne zvýšil rast poplatkov VÚB

BRATISLAVA 21. mája –

Celkový index retailových bankových poplatkov v júni 2014 vzrastie medzimesačne o takmer 3 %. Je to najvýraznejší mesačný rast od začiatku sledovania indexu. Rast indexu bude spôsobený najmä zásadným zvýšením cien služieb VÚB banky (medzimesačný nárast 15,6 %), a miernou úpravou cenníka OTP banky.
Správa obsahuje mesačný prehľad pozorovaných zmien v cenníkoch a informácie o vývoji indexu aj pre každú banku samostatne a dve podskupiny.
Tento report ako aj reporty za predchádzajúce mesiace môžete nájsť aj na webe IFP v sekcii: Publikácie IFP – Mesačné správy – Index bankových poplatkov alebo na linke: https://www.finance.gov.sk/Default.aspx?CatID=9621

Martin Filko
Hlavný ekonóm a riaditeľ
Inštitút finančnej politiky

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

jb;dn

Odporúčané články

Slovensko má zasiahnuť robotizácia. V čom budú technológie na druhom mieste aj o 150 rokov? ŠKODA radí: Bezpečné pripútanie nie je veda: zdanlivá samozrejmosť môže zachrániť život!

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies