Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
20. septembra 2012 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MF SR: Brífing P. Kažimíra a J. Lewandowskeho v piatok

BRATISLAVA 20. septembra (SITA) –

Pozývame Vás na tlačový brífing podpredsedu vlády a ministra financií SR Petra Kažimíra a člena EK pre finančné plánovanie a rozpočet Janusza Lewandowskeho na tému: „Rozpočet EÚ a viacročný finančný rámec EÚ 2014-2020“, ktorý sa uskutoční zajtra, v piatok 21. septembra 2012 o 13,30 hod., vo vestibule účelového zariadenia vlády SR v Hoteli Bôrik.

tlačový odbor
Ministerstvo financií Slovenskej republiky

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

me

K téme

Otvorený list Slovenskej komory audítorov o neuváženom zbavovaní sa kontroly štátu nad verejnými financiami Spájajú sa jednotky – Niké sa stáva hrdým partnerom Petry Vlhovej!

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.