Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
19. októbra 2016 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MF: Reakcia k tlačovej konferencii poslancov Galka a Rajtára

BRATISLAVA 19. októbra –

Reakcia ministerstva financií k tlačovej konferencii poslancov Galka a Rajtára.

Keď Iveta Radičová odvolávala vtedajšieho ministra Galka mala na to vážny dôvod, bol podozrivý z odpočúvania novinárov.
Minister financií je pripravený vyvodiť personálnu zodpovednosť vo svojom rezorte, ale IBA na základe relevantných dôkazov.
Finančná správa je autonómna inštitúcia, ktorá rozhoduje sama, čoho výsledkom je aj skutočnosť, že vo výbere daní dosahuje najlepšie výsledky od roku 2008.
Ak majú páni poslanci nejaké podozrenia zo spáchania akéhokoľvek trestného činu, môžu kedykoľvek kontaktovať orgány činné v trestnom konaní, alebo dať podnet priamo na FR SR.

Ing. Alexandra Gogová
Riaditeľka Tlačového odboru
Ministerstvo financií SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

jb

K téme

Už stačilo! Tesco rozširuje pomoc obetiam domáceho násilia Kampaň na úsporu energií spoločnosti Henkel Slovensko získala ocenenie v prestížnej súťaži Prokop

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.