Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
11. januára 2017 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MF: Odvolanie Ivana Lesaya z pozície štátneho tajomníka MF SR

BRATISLAVA 11. januára –

Odvolanie Ivana Lesaya z pozície štátneho tajomníka MF SR a splnomocnenca vlády SR pre vyjednávanie rozpočtu EÚ

Vláda SR dnes s účinnosťou od 15. januára 2017 odvolala Ivana Lesaya z pozície štátneho tajomníka Ministerstva financií SR a splnomocnenca vlády Slovenskej republiky pre vyjednávanie rozpočtu Európskej únie. Štátny tajomník MF SR Ivan Lesay zodpovedal za prípravu a priebeh predsedníctva Slovenskej republiky v Rade Európskej únie. Spoločne so svojím tímom počas svojho pôsobenia odviedol skvelú prácu ako už priamo smerom k predsedníctvu tak aj pri rokovaniach o rozpočte EÚ na rok 2017. Výsledky jeho práce výrazne prispeli k úspešnému zvládnutiu historicky prvého predsedníctva EÚ a pozdvihnutiu reputácie Slovenska v zahraničí. „Chcel by som týmto poďakovať Ivanovi za odvedenú prácu a popriať mu všetko dobré, veľa šťastia v jeho budúcom profesionálnom živote“, uviedol minister financií SR Peter Kažimír.

Tlačový odbor
Ministerstvo financií SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

jb;qq

K téme

Register partnerov verejného sektora postúpil novelou o level vyššie. Niektoré nedostatky však pretrvávajú Register partnerov verejného sektora postúpil novelou o level vyššie. Niektoré nedostatky však pretrvávajú

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.