Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
3. augusta 2016 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MDVRR:Nové logo ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja

BRATISLAVA 3. augusta –

Radi by sme Vašu pozornosť upriamili na nové logo Ministerstva dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR.

Ide o jednotné logo štátnej správy, ktoré tvorí štátny znak a trikolóra. Logo pochádza z dielne reklamnej agentúry Creative Department a je vyvrcholením náročného procesu, ktorý prebiehal od roku 2009 a ktorému predchádzalo niekoľko odborných štúdií a celospoločenská diskusia. Jej cieľom bolo zadefinovať, ako by sa malo Slovensko prezentovať v zahraničí a ako chcú občania, aby bola Slovenská republika vnímaná.

Touto cestou prosíme zástupcov médií, aby informácie zverejňované v súvislosti s Ministerstvom dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR uverejňovali s novým logom.

Karolína Ducká
riaditeľka Odboru komunikácie
Ministerstvo dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

jb;dn

K téme

Slovenská spoločnosť Octago chce rozhýbať každého, aj za hranicami Zaplaťte za nákup menej, Tesco dlhodobo znižuje ceny stoviek produktov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.