Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
5. mája 2017 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

MDV: Rezort dopravy zaujíma názor verejnosti aj odborníkov na Informačný systém výstavby

BRATISLAVA 5. mája –

Ministerstvo dopravy a výstavby dnes spustilo verejnú diskusiu k Informačnému systému výstavby. Cieľom tohto kroku je získať od verejnosti aj odborníkov spätnú väzbu na tento projekt a zároveň zodpovedať všetky prípadné otázky. Rezort dopravy zároveň zverejnil aj štúdiu realizovateľnosti k tomuto projektu.

„Naším cieľom je postupovať maximálne transparentne pri všetkých projektoch a preto dnes spúšťame verejnú debatu, do ktorej sa môže zapojiť každý, koho tento projekt zaujíma ,“ uviedol minister dopravy a výstavby Arpád Érsek.

Štúdia realizovateľnosti aj samotný formulár na kladenie prípadných otázok je na stránke: http://www.mindop.sk/comments/comments/add. Základnú lehotu na takýto proces ministerstvo vzhľadom na štátny sviatok predĺžilo do 16. mája. Cieľom informačného systému výstavby je zdigitalizovať procesy súvisiace so stavebným konaním aj územným plánovaním.

Karolína Ducká
hovorkyňa Ministerstva dopravy a výstavby SR

K téme

Nový cestovný poriadok ZSSK: Z Bratislavy do Košíc, Šale, Prievidze a zo Zvolena do Košíc sa dostanete budúci rok podstatne rýchlejšie Do aplikácie Ideme vlakom pribudli Nákup medzinárodných cestovných lístkov aj „Obľúbení cestujúci“

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.