Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
5. septembra 2012 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

Internetová stránka úradu vlády je dynamickejšia a prehľadnejšia

BRATISLAVA 5. septembra – Prístupnejšie videozáznamy tlačových konferencií, návštevníkmi obľúbená fotogaléria z podujatí, či podrobnejšie informácie o agende predsedu vlády a jeho programe, ale i ďalšie novinky. Pre úpravy vzhľadu svojej webovej stránky sa Úrad vlády SR rozhodol predovšetkým na základe podnetov od návštevníkov. Cieľom bolo ešte viac sprehľadniť a zatraktívniť jej obsah a štruktúru.
Pri modernizácii stránky sa dôraz kládol na jej nadčasovosť, preto je aktuálny vzhľad ladený do národných farieb. V tomto volebnom období Úrad vlády SR nepristúpil k vytvoreniu samostatnej internetovej stránky predsedu vlády, ale do štruktúry stránky www.vlada.gov.sk pribudla sekcia Predseda vlády SR s podrobnejšími informáciami o jeho aktivitách a programe. Okrem tejto novinky na hlavnej stránke Úradu vlády SR pribudli pravidelne aktualizované blogy jednotlivých členov vlády. Do popredia sa dostala aj sekcia Štátne symboly, ktoré sú k dispozícii na stiahnutie v rôznych formátoch.
Stránka Úradu vlády SR bude aj naďalej pravidelne kontrolovaná administrátormi v duchu štandardov v štátnej a verejnej správe.

Tlačový a informačný odbor Úradu vlády SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

K téme

Školy potrebujú internet 21. storočia: Ktoré aspekty musí spĺňať? Kaufino: Ušetrite svoj čas aj peniaze

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.