Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
18. októbra 2012 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

IFP: Rozpočet 2013 – 2015: analytický pohľad

BRATISLAVA 18. októbra (SITA) –

Na vládou schválený návrh rozpočtu verejnej správy na roky 2013 až 2015 sme sa pozreli optikou štandardných analytických ukazovateľov. Konsolidačné úsilie – čistý príspevok vlády k ozdraveniu verejných financií – dosiahne v roku 2013 výšku 1,9 p. b. pri započítaní zmien v druhom pilieri a 1,5 p. b. po ich očistení. Celkovú veľkosť konsolidácie opatrení odhadujeme na 3,0 percenta HDP.

http://www.finance.gov.sk/Default.aspx?CatID=8330

Martin Filko
riaditeľ IFP

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

jb;dn

K téme

MPRV SR : Vzniká Inštitút pôdohospodárskej politiky MF SR: Hlavným ekonómom na ministerstve financií sa stal Biswajit Banerjee

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.