Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
3. septembra 2013 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

IFP: Makroekonomické indikátory

BRATISLAVA 3. septembra (SITA) –

Jednou z kľúčových úloh IFP je sledovanie a analýza makroekonomického vývoja na Slovensku. Rozhodli sme sa preto pre odbornú aj širokú verejnosť pravidelne publikovať základné makroekonomické indikátory v jednoduchej a prehľadnej forme.
Zároveň budeme v časti Mesačné indikátory pravidelne uvádzať aj sezónne očistené rady vybraných mesačných indikátorov. Sezónne očistenie je na základe metodiky a prepočtov IFP.

Nájdete ich na tejto linke:

http://www.finance.gov.sk/Default.aspx?CatID=105

Martin Filko
hlavný ekonóm a riaditeľ
Inštitút finančnej politiky

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

jb

K téme

MPRV SR : Vzniká Inštitút pôdohospodárskej politiky MF SR: Hlavným ekonómom na ministerstve financií sa stal Biswajit Banerjee

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.