Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
11. apríla 2012 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

FREŠO: Zablahoželal ministrom, chce s nimi riešiť aj župné témy

BRATISLAVA 11. apríla – Bratislavský župan Pavol Frešo zablahoželal novovymenovaným ministrom SR. „Byť ministrom znamená veľkú zodpovednosť pri plánovaní a realizovaní všetkých činností súvisiacich s rozvojom krajiny, preto všetkým želám veľa trpezlivosti a mnoho správnych rozhodnutí,“ uviedol Pavol Frešo. Zároveň zdôraznil, že mnohé župné témy súvisia s legislatívou, preto sa chce spolu s riaditeľmi odborov BSK stretnúť s ministrami konkrétnych rezortov – dopravy, školstva, zdravotníctva, sociálnych vecí, kultúry ale aj životného prostredia.

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

Odporúčané články

BSK: Ocenenie za príkladnú obnovu roka už zajtra BSK: Viac ako tisíc návštevníkov prekročilo zatvorené hranice

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies