Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
12. júna 2013 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

FICO: Kritika novej voľby GP je prejav straty pamäte opozície

BRATISLAVA 12. júna – Kritika novej voľby generálneho prokurátora zo strany opozície je prejavom straty pamäte a nekonečného pokrytectva. O podkopávaní demokracie hovoria práve tí, ktorí jej doslova zlomili krk v minulom volebnom období, keď počas voľby generálneho prokurátora nasadzovali rôzne kontrolné mechanizmy na poslancov, aby zabránili ich slobodnému rozhodnutiu. Absolútnym vrcholom týchto tzv. demokratov bolo schválenie zákona, ktorý umožňuje dokonca verejnú voľbu. Podľa právnických elít neexistuje žiadna ústavná prekážka pre novú voľbu generálneho prokurátora a samotní prokurátori si veľmi jednoznačným spôsobom spomedzi seba vybrali kandidáta vhodného po odbornej i ľudskej stránke. Slovensko po dvoch rokoch potrebuje nového generálneho prokurátora, čo už akceptujú všetci, s výnimkou našej opozície. Tá bude radšej politizovať, výsledkom čoho je len predlžovanie neudržateľného stavu na generálnej prokuratúre.

Erik Tomáš, riaditeľ,Tlačový a informačný odbor Úradu vlády SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bl

K téme

Žijeme v zlých, prašivých časoch. Toto je Karneval krýs Maurice Maeterlinck: MODRÝ VTÁK

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.