Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
29. januára 2014 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

Denník SME o nekomentovaní incidentu v Nitre predsedom vlády zavádza

BRATISLAVA 29. januára – Zo strany denníka SME ide opätovne o zavádzanie verejnosti, pretože ako denník veľmi dobre vie, predseda vlády SR už dlhšiu dobu nekomentuje, resp. neodpovedá na akékoľvek otázky denníka SME. Dôvodom tohto postupu sú opakované a preukázateľne nepravdivé informácie publikované v tomto denníku, pri ktorých nie je ochotný zverejniť ani ospravedlnenie, ani ich opravu. Naposledy sa tak stalo v prípade údajnej podpory režimu prezidenta Janukovyča na Ukrajine, ktorú predseda vlády nikdy nevyslovil, či údajnej výstavby služobného bytu pre budúceho prezidenta v kaštieli Rusovce, ktorý sa však v žiadnom projekte rekonštrukcie či oficiálnom materiáli vlády nenachádza.
Pre vyvedenie čitateľov denníka SME z omylu preto uvádzame, že „nekomentovanie“ premiéra, o ktorom denník píše, sa netýka témy útoku neonacistov v Nitre, ale vzťahuje sa na denník SME ako taký. Je to forma protestu voči nekorektnému a neprofesionálnemu správaniu sa denníka SME.

Tlačový a informačný odbor Úradu vlády SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;nr

K téme

Top projekty Ceny ITAPA 2023 – Víťazmi sú elektronický účet poistenca a HandCubeKeys Sting – Svetové turné 2024 pokračuje aj na Slovensku – 1. jún 2024 v Bratislave

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.