Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
23. októbra 2013 VyhláseniaPolitické strany od PRservis.skSITA Diskusia()

CSICSAI: Chov a držanie psov nemá politickú príslušnosť

BRATISLAVA 23. októbra – Chov a držanie psov nemá politickú príslušnosť, zodpovednosť politikov je prijať taký zákon, ktorý zavedie trestnoprávnu zodpovednosť držiteľov psov a zároveň bude obsahovať aj konsenzuálne podmienky chovu psov tak, aby vyhovovali tak laickej, ako aj odbornej verejnosti. Podčiarkujem, že prvoradý je záujem občanov – povedal poslanec NR SR Gabriel Csicsai za stranu Most-Híd a vyzval poslancov Smer-SD na urýchlené prijatie takéhoto zákona.

Františka Dušíková
tlačová tajomníčka
Most-Híd

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

K téme

MPRV SR: V Luxemburgu rokovala Rada ministrov EÚ pre poľnohospodárstvo a rybolov MPRV: Lesy sú bez bariér a pre všetkých

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Politické strany

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.