Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
8. júna 2012 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Chemkostav, a.s. Michalovce v súťaži The European Business Awards

BRATISLAVA 8. júna – The European Business Awards (www.businessawardseurope.com) oznámila, že spoločnosť Chemkostav, a.s. Michalovce zastupuje Slovenskú republiku v boji o toto prestížne ocenenie ako národný finalista 2012/13. Spoločnosť Chemkostav, a.s. Michalovce bola po splnení tvrdých kritérií vybratá z množstva firiem ako jedna z 10 národných finalistov a bude v ďalšom kole bojovať o získanie ocenenia národný víťaz. Záverečné výsledky budú oznámené v apríli roku 2013.

The European business awards vyberala najvýraznejšie európske spoločnosti, ktorých podnikanie je založené na schopnosti dodržiavať tri hlavné zásady, ktoré sú v centre pozornosti pri oceňovaní. Porota zložená z vážených odborníkov bude hľadať v Slovenskej republike firmu, ktorá sa prejavuje inováciami, obchodnou dokonalosťou a udržateľným rastom.

Ing. Tibor Mačuga, predseda predstavenstva Chemkostav a.s., Michalovce povedal: “Spoločnosť Chemkostav a.s., Michalovce je poctená z možnosti reprezentovať Slovenskú republiku. Firma pôsobí v oblasti stavebníctva už viac ako 15 rokov a po výbere je pre nás česť byť medzi poprednými spoločnosťami v našej krajine a v našom odvetví. The European Business Awards je všeobecne považovaná za ukážku toho najlepšieho z dynamicky napredujúcich firiem v Európe. Tešíme sa na ďalšie kolo tejto súťaže.„

O spoločnosti Chemkostav, a.s. Michalovce
Spoločnosť vznikla na zelenej lúke bez akejkoľvek formy privatizácie či transformácie zápisom do Obchodného registra SR dňa 11.9.1996 pod názvom PSJ – Chemkostav, s.r.o. Spoločnosť Chemkostav, a.s. je zapísaná v Obchodnom registri SR od 1. júla 1999, ako PSJ – Chemkostav, a.s. fungovala do marca 2004. Firma má základné imanie 165,98 tis. eur, vykonáva občianske, bytové, priemyselné a inžinierske stavby. Sídlo firmy je v Michalovciach a v súčasnosti zamestnáva 230 ľudí. www.chemkostav.eu

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Slovanet získal ocenenie National Champion v súťaži EBA Panorama City: Do konca septembra za zvýhodnené ceny

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.