Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
10. septembra 2013 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Panorama City: Do konca septembra za zvýhodnené ceny

BRATISLAVA 10. septembra – Najvyššie obytné veže na Slovensku prekonávajú rekordy. Iba pol roka od spustenia predaja má už svojho majiteľa 400 bytov. Najväčší dopyt je podľa očakávaní po dvojizbových bytoch, ktorých sa predalo 176, a trojizbových, o ktoré prejavilo záujem 131 kupujúcich. Ešte do konca septembra majú záujemcovia o bývanie v centre Bratislavy možnosť kúpiť si byt za zvýhodnenú cenu. Súčasťou kúpy sú aj naďalej špeciálne benefity, ako je úročenie zaplatených peňazí, dva celosezónne skipasy do najlepších lyžiarskych stredísk na Slovensku a večera pre dvoch v Kempinski hoteli River Park. Klienti oceňujú aj mimoriadne kvalitné štandardné vybavenie bytov alebo tapety a koberce v spoločných priestoroch.

Výstavba Panorama City sa začala v júli. Dodávateľom zemných prác, zakladania a hrubej stavby projektu je spoločnosť Chemkostav, a. s. Michalovce. V súčasnosti sú výkopové práce ukončené na 80 percent a začalo sa s hĺbkovým zakladaním stavby na pilótach.

O projekte
PANORAMA CITY, najvyššie obytné veže na Slovensku, vyrastú iba niekoľko krokov od dunajskej promenády v blízkosti nákupného centra Eurovea na Landererovej ulici v Bratislave. S výškou 108 metrov sa stanú súčasťou novej panorámy hlavného mesta. PANORAMA CITY prinesie do lukratívnej lokality Starého mesta viac ako 600 nových bytov a takmer 950 parkovacích miest čím významne rozšíria značne obmedzené možnosti nového bývania v centre Bratislavy. V centre hlavného mesta pribudne vďaka PANORAMA CITY aj zeleň. V blízkosti veží vznikne park, ktorý bude slúžiť ako oddychová zóna. Priamo pod oknami PANORAMA CITY bude strešná zelená terasa o veľkosti približne jedného futbalového ihriska.

Vzorové byty s vernou simuláciou výhľadov na Bratislavu si môžete pozrieť v PANORAMA CITY SHOWROOME na Pribinovej ulici 19 v Bratislave (vedľa nákupného centra Eurovea) každý deň od 9:00 do 20:00 hod.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Ako prežiť veľkonočné sviatky v regióne Vysoké Tatry? Art Film Fest prinesie to najlepšie zo súčasnej svetovej kinematografie v sekcii Panoráma

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.