Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
14. novembra 2013 PR správyPodnikové info od PRservis.skSITA Diskusia()

Slovanet získal ocenenie National Champion v súťaži EBA

BRATISLAVA 14. novembra – Telekomunikačný operátor Slovanet reprezentuje Slovensko vo významnej európskej podnikateľskej súťaži European Business Awards. V hlavnom výberovom kole získal vo svojej kategórii ocenenie National Champion a v záverečnom kole súťaže sa bude usilovať o získanie ceny Ruban d’Honneur. V súťaži sú hodnotené podnikateľské úspechy za posledných 18 mesiacov s dôrazom na stratégiu a inovatívnosť pri ich dosiahnutí

Podnikateľské aktivity spoločnosti Slovanet za posledné obdobie boli ocenené titulom National Champion v medzinárodnej podnikateľskej súťaži European Business Awards 2013/14, ktorú každoročne organizuje konzorcium audítorských a poradenských firiem. Odborná porota v nej posudzuje podnikateľské úspechy za posledných 18 mesiacov, inovatívnosť zvolených stratégií, kroky vykonané pre ich dosiahnutie, odlíšenie sa v konkurenčnom prostredí a v neposlednom rade aj aktivity v oblasti firemnej spoločenskej zodpovednosti.

V aktuálnom kole European Business Awards bolo z množstva prihlásených firiem z 31 európskych krajín vybraných 527 národných šampiónov v 11 kategóriách. Titul National Champion získal Slovanet v kategórii Infosys Business of the Year Award, zo Slovenska sa do výberu dostali ešte spoločnosti Chemkostav a.s., IPESOFT spol. s r.o. a Mincovňa Kremnica š.p. Konečné výsledky súťaže budú oznámené v apríli roku 2014.

K umiestneniu Slovanetu sa vyjadril jeho výkonný riaditeľ Miroslav Beňo: „V Slovanete sme nadšení, že naše aktivity a výsledky boli ohodnotené takouto prestížnou medzinárodnou cenou, ktorou prispievame aj k všeobecnej pozitívnej reprezentácii Slovenska. Ocenenie, v ktorom je naša firma vyzdvihnutá ako vzor pre iných podnikateľov, vnímame ako veľké povzbudenie pre našu ďalšiu prácu a zlepšovanie.“

Výkonný riaditeľ European Business Awards Adrian Tripp k súťaži povedal: „Každý rok dostávame stovky prihlášok firiem, ktoré odhodlane podnikajú a posúvajú ekonomiku svojej krajiny. V spolupráci s naším hlavným sponzorom – audítorskou firmou RSM sme sa zaviazali povzbudzovať podnikanie v rámci Európy a chceme vyzdvihovať úspechy firiem v čase silnej konkurencie a finančnej krízy, ktoré sú v tomto období náročné ako nikdy predtým.“

Cieľom medzinárodnej súťaže European Business Awards je uznanie a ocenenie vynikajúcich výsledkov, najlepších postupov a inovácii firiem v rámci celej Európskej únie v súlade s jej strategickými cieľmi. Do súťaže sa môžu bezplatne prihlásiť firmy všetkých veľkostí a odvetví. Súťaž medzinárodne prezentuje úspechy firiem a krajín, ponúka podnikateľskému prostrediu príklady inovácií v podnikateľskom prostredí a poskytuje prípadové štúdie ako sa učiť od úspešných firiem.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

ROCKový formát Metro ON Line spojil komunity z iných svetov Na Vianoce môže byť internet rýchlejší

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Podnikové info

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.