Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. augusta 2013 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

Burian vyzýva Hlinu, aby sa ospravedlnil za nepravdivé informácie

BRATISLAVA 1. augusta – Poslanec NR SR Alojz Hlina dnes (1. augusta) prostredníctvom médií nepravdivo označil štátneho tajomníka rezortu práce Jozefa Buriana za spoluvlastníka spoločnosti Pohotovosť a dokonca za človeka, ktorý v nej pôsobil. Je to klamstvo a každý súdny človek si tieto informácie môže ľahko overiť. Poslancovi Hlinovi sa to však nepodarilo.
Aj vzhľadom na ďalšie nepravdivé a dehonestujúce tvrdenia štátny tajomník Jozef Burian vyzýva poslanca Hlinu, aby sa zachoval ako chlap a verejne sa ospravedlnil. Je až šokujúce, akým spôsobom pošliapava zákony ústavný činiteľ, ktorý sám sľuboval, že ich bude dodržiavať.

Mgr. Michal Jurči
tlačový odbor
Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

nr

K téme

Premiéra skoro nebola, neprišiel Princ. Opera SND uvádza Dvořákovu Rusalku Marika Gombitová: Zem menom Láska

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.