Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
2. apríla 2015 PR správyFinancie od PRservis.skSITA Diskusia()

Aegon mení rozsah životného poistenia v prospech svojich klientov

BRATISLAVA 2. apríla – Poisťovňa Aegon mení rozsah životného poistenia v prospech svojich klientov. Pokiaľ sa im stane úraz, ktorý zanechá trvalé následky, môžu teraz od poisťovne dostať viac peňazí.

V 25-tich prípadoch možných trvalých následkov poisťovňa navýšila finančné plnenie. V zozname plnení pribudlo až štyridsať typov trvalých následkov úrazov, ktoré Aegon pokrýva prostredníctvom životného poistenia.

„Našim klientom teraz poskytujeme v prípade ťažkej životnej situácie komplexnejšiu ochranu a vyššiu finančnú kompenzáciu,“ hovorí Dana Macková, manažérka produktového oddelenia. Zmeny v poistnom krytí sú k dispozícii pre všetkých nových zákazníkov, ktorí si toto pripoistenie dojednajú.

Nové typy poškodenia zdravia s trvalými následkami
Medzi novými druhmi trvalých následkov po úraze, pre ktoré Aegon od začiatku marca tohto roku poskytuje poistné krytie, sú viaceré poškodenia bedrových i kolenných kĺbov či členkov. Ďalej obmedzenie hybnosti hrudníka (pri stanovení určitého stupňa) alebo trvalé poškodenie miechy, kedy k ťažkému stupňu poškodenia pribudol aj ľahký a stredný stupeň.

Rozšírené plnenie poisťovňa po novom poskytne napríklad pri strate dolnej končatiny, nohy alebo chodidla, pri obmedzení hybnosti rôznych častí ruky, nestabilite lakťového kĺbu a podobne.

„Klient s naším pripoistením dostane poistné plnenie nielen pri diagnóze motorického poškodenia, ale aj v takých prípadoch, ktoré mu znížia kvalitu života, napríklad pri strate čuchu, chuti alebo pri zjazvení tváre,“ dodáva Dana Macková.

Kompletný prehľad všetkých typov poškodenia zdravia s trvalými následkami po úraze záujemcovia nájdu v poistných podmienkach, dostupných na internetovej stránke spoločnosti.

Aké sú ďalšie výhody poistenia v Aegone?
– ponúkame flexibilné produkty, ktoré si zostavíte na mieru podľa svojich požiadaviek a potrieb

– vaše poistenie viete kedykoľvek upraviť a prispôsobiť vašej životnej situácii,

– môžete zmeniť výšku poistného alebo poistných súm vo vašej životnej poistke,

– sami rozhodnete o dobe, výške a o spôsobe dlhodobého zhodnocovania vašich úspor,

– ponúkame možnosť voľby a zmeny investičnej stratégie i viackrát do roka

– voľné finančné prostriedky môžete kedykoľvek investovať a zhodnocovať aj prostredníctvom mimoriadnych vkladov,

– ponúkame jednu z najširších ponúk pripoistení na trhu

– chránime pred špeciálnymi rizikami ako napríklad Pripoistenie závažných chorôb pre ženy, mužov a pre deti či Pripoistenie pre prípad úmrtia v dôsledku infarktu srdca alebo mozgovej príhody,

– vytvorenie vlastného osobného konta, na ktoré sa bude pripisovať vaše poistné,

– možnosť poistenia viacerých osôb vo vybraných produktoch či uzavretie poistenia bez skúmania zdravotného stavu,

– prehľadnosť a transparentnosť poplatkov a rýchly a kvalitný obchodný a klientský servis.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

FinGO.sk posilňuje svoje aktivity na Slovensku, rozširuje svoj tím aj sieť partnerov Ako poisťovne zlepšujú služby klientom

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.