Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
23. júla 2012 VyhláseniaPolitické strany od PRservis.skSITA Diskusia()

99%: Prokuratúra potvrdila, že podpisy 99% sú v poriadku

BRATISLAVA 23. júla – Pri zbieraní podpisov pre hnutie 99% nebol spáchaný žiaden trestný čin. Vyplýva to z uznesenia prokurátora Krajskej prokuratúry v Trnave. Po rozhodnutí vyšetrovateľa je to už druhé uznesenie, ktoré potvrdzuje, že v súvislosti s podpismi 99% sa žiaden protiprávny čin nestal. Jediné protiprávne konanie konštatovala policajná inšpekcia, podľa ktorej bola tlačovka bývalého policajného prezidenta Spišiaka na túto tému porušením zákona. Vzhľadom na jeho odchod do civilu však voči nemu nebude vyvodená žiadna zodpovednosť. „Sme radi, že aj keď neskoro, pravda o tejto vykonštruovanej kauze sa nakoniec ukázala a meno hnutia je očistené,“ skonštatoval hovorca hnutia Ivan Weiss.

Tlačový servis 99%

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx;nr

K téme

Trestné stíhanie Roberta Schmida bude mať zdrvujúci dopad na Slovensko Lidl a Aliancia žien: Nebojte sa zavolať o pomoc

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Politické strany

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.