Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
10. mája 2016 PR správyFinancie od PRservis.skSITA Diskusia()

Zvýhodnený JEREMIE úver pomáha malým firmám rásť

Rodinná tlačiarenská firma ESKO, s. r. o., vďačí za svoj úspech investíciám, ktoré si malé a stredné podniky zvyčajne nemôžu dovoliť. Výrazne jej v tom pomohol zvýhodnený JEREMIE úver od OTP Banky.

Nižšia úroková sadzba
„Hlavnou výhodou JEREMIE úveru je nižší úrok,“ prezrádza majiteľka firmy H. Sofková. Malé a stredné podniky môžu získať až 1 milión eur so splatnosťou od 1 do 10 rokov vďaka podpore z eurofondov. „Dostať sa k financiám jednoducho a za výhodnejších podmienok bolo pre nás kľúčové. Pozitívne sa to prejavilo i na našich hospodárskych výsledkoch,“ tvrdí Sofková.

Príležitosť aj pre vašu firmu
Zvýhodnený JEREMIE úver od OTP Banky môžu získať aj ďalšie malé a stredné podniky. Ak má vaša firma menej ako 250 zamestnancov, ročný obrat nižší ako 50 mil. eur a spĺňa ďalšie jednoduché kritériá, zaregistrujte sa na www.rast-biznisu.sk.

Program je podporený z Operačného programu Konkurencieschopnosť a hospodársky rast, spolunancovaného z Európskeho fondu regionálneho rozvoja a štátneho rozpočtu Slovenskej republiky prostredníctvom iniciatívy JEREMIE. Program je výhradnou zodpovednosťou OTP Banky a nemôže byť v žiadnom prípade považovaný za reektujúci postoj Európskej únie.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

Šéf slovenských audítorov M. Mozolák: “Pomoc podnikateľom musí byť adresná a transparentná. Pomôcť by mohol “KORONA REGISTER”. Už aj slovenskí exportéri môžu využiť zvýhodnené vývozné úvery a prispieť tak k rastu v rozvojových krajinách

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.