Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
18. októbra 2012 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Zlavomat.sk vypísal pozíciu snov plnú zábavy a adrenalínu

BRATISLAVA 18. októbra – Zlavomat.sk hľadá človeka s nadmernou chuťou do jedla, túžbou po adrenalínových zážitkoch a sklonmi k vedeniu luxusného života.

Portál hromadného nakupovania Zlavomat.sk obsadzuje verejným konkurzom pozíciu testovača zliav. Z viacerých pohľadov ide o prácu snov. Reštaurácie, hotely, masáže, adrenalínové zážitky a iné komodity ponúkané zľavovým portálom v hodnote 1 500 euro/mesiac a k tomu ďalšia tisícka ako zaslúžená odmena za útrapy spojené s testovaním a písaním stĺpčekov o kvalite a charaktere využitých zliav na firemnom blogu.

„Zlavomat.sk chce ponúkať iba to najlepšie. Rastúci dopyt o spoluprácu s nami nás donútil uvažovať nad systémom selekcie a kontroly ponúkaných tovarov a služieb,“ hovorí riaditeľ www.zlavomat.sk Tomáš Sroka. „Preto hľadáme niekoho, kto ako člen nášho tímu najzaujímavejšie zľavy osobne otestuje. Ale pozor, je to neľahká práca na plný úväzok. Koľko večerí, kryokomôr a letov balónom denne zvládnete vy?“ pýta sa s úsmevom.

Ideálny kandidát na prácu snov musí mať neudržateľný pocit hladu, nadmernú chuť do jedla, túžbu po adrenalínových zážitkoch, sklony k vedeniu luxusného života a ďalšie nadprirodzené vlastnosti, ktoré musí odprezentovať vo svojej videovizitke zaslanej do Zlavomatu. A samozrejme, sklony k exhibicionizmu, aby sa o svoje skúsenosti zo zľavnených služieb podelil na blogu portálu s ostatnými jeho fanúšikmi.

Všetky informácie o ponúkanej pracovnej pozícii spolu s motivačnými videami nájdete na www.pracasnov.sk a www.profesia.sk/praca/slevomat-cz-organizacna-zlozka-slovensko/O1350120

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Vedenie SND privítalo rozhodnutie vypísať súťaž na zhotoviteľa merania hluku a vibrácií v súvislosti s plánovanou električkou pred divadlom MDVRR: Súťaž na rýchliky z Bratislavy do Banskej Bystrice

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.