Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
28. novembra 2017 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

BREXIT: TB – Čo je v hre pre Slovensko?

BRATISLAVA 28. novembra – Vo štvrtok 30. novembra o 13.30 h sa v hoteli Mercure v Bratislave uskutoční tlačová konferencia venovaná téme BREXIT – Čo je v hre pre Slovensko?. V snahe rozprúdiť verejnú diskusiu na nej zástupcovia súkromného sektora za účasti experta na problematiku brexitu Petra-Carla Lehrella zo spoločnosti Fipra International a britského veľvyslanca na Slovensku Andyho Gartha predstavia očakávané pozitívne i negatívne dopady brexitu na slovenské hospodárstvo a vzájomnú obchodnú výmenu.

Informovala o tom spoločnosť Fipra Slovakia.

Táto informácia je komerčným oznámením a je odvysielaná v znení dodanom klientom bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA za jej obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá.
www.prservis.sk; email: prservis@sita.sk

K téme

Putin. Kto je ten muž a čo vlastne chce?! Investičný fond Arca Capital CEE vyplatí akcionárom dividendu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies