Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
19. októbra 2012 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Zbojnícka hruškovica – presne ako za dávnych čias

BRATISLAVA 19. októbra – Portfólio pravých ovocných destilátov spoločnosti ST. NICOLAUS zámerne nie je veľmi rozsiahle. O to väčšiu pozornosť venuje výrobca každému jednému z nich.

Od starostlivého výberu najkvalitnejšieho ovocia vhodnej odrody, cez prípravu zákvasu a destiláciu v tradičnom medenom kotlíkovom prístroji menšieho objemu (čo umožňuje lepšie a rovnomerné prehriatie destilovaného média), až po mimoriadnu starostlivosť venovanú hotovému destilátu, jeho plneniu a adjustáži.

Nicolaus Zbojnícka hruškovica vzniká z kráľovskej odrody Williams vo vlastnej ovocnej pálenici spoločnosti ST. NICOLAUS. Plnenie hotového destilátu do fliaš a balenie je ručné, vrátane očíslovania a vypísania „rodného“ listu, ktorý je súčasťou každej fľaše. Áno, každá jedna fľaša Nicolaus Zbojníckej je očíslovaným originálom a táto skutočnosť presne zodpovedá jej ušľachtilému obsahu.

Pri všetkej sile (45 % alkoholu) ide o mimoriadne jemný pravý ovocný destilát vyrábaný stále rovnakým tradičným spôsobom – presne tak, ako za čias zakladateľa Armina Starka.

Súčasťou prémiovej série Nicolaus Zbojnícka je aj pravá slivovica 52 % a unikátna višňovica 42 %.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

ST. NICOLAUS: srdcom v tradícii a oboma nohami pevne na zemi ST. NICOLAUS: srdcom v tradícii a oboma nohami pevne na zemi

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.