Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
10. októbra 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Zažili sme Summit Performance Advertising

BRATISLAVA 10. októbra – Bratislava má za sebou Summit Performance Advertising, ktorý do nášho hlavného mesta priniesla H1Slovakia, člen skupiny QUISMA. Výborná účasť a spokojnosť zúčastnených potvrdila, že Performance – Marketing je žiadanou témou. Aj preto usporiadatelia sľubujú skorý návrat.

Summit Performance Advertising bol na Slovensku v rámci aktivít uznávaného odborníka v oblasti online marketingu H1, vo svete vystupujúcom pod značkou QUISMA, prvou skúsenosťou. Okrem špecifického slovníka odhalil i najnovšie trendy performance online marketingu. Celé stretnutie sa udialo v piatich paneloch, počas ktorých spíkri nešetrili cennými skúsenosťami. Miloš Kriššák, si získal poslucháčov predstavením a ozrejmením nových trendov výkonovej inzercie, integrácie marketingových kanálov a multikanálovým vyhodnocovaním. Jarka Jutková otvorila zaujímavú tému analýzou najčerstvejšieho porovnania českého a slovenského online trhu, trendov a využitia technológií. Mimoriadne aktuálnou témou prispel taktiež Dušan Synak, ktorý na Summite Performance Advertising prednášal o účinnosti a výsledkoch kampaní obohatených o stratégiu remarketingu. Prítomní ocenili i vystúpenie ďalšieho spíkra. Peter Gališin otvorene rozprával o výkonovej stratégii projektu Gorila.sk, spolu so zaujímavými skúsenosťami. Popísal nie len rozvoj, ale aj výsledky a ďalšie vízie kampane. Soňa Petruželová predstavila Quisma Media Platform – technológiu, ktorá dokáže spravovať všetky aktivity online marketingu od optimalizácie pre vyhľadávače až po affiliate marketing a bannerovú reklamu.

Už pri samotnom zahájení tohto špeciálneho stretnutia bolo takmer jasné, že skupina bude v rámci slovenského publika zvažovať i ďalšie pokračovanie. Predpokladá sa tak, že by sa tak malo stať už začiatkom budúceho roka. Ako dodala Petruželová na záver: „V multikanálovom prístupe vidíme budúcnosť. Robiť dnes iba SEO nebo PPC je krátkozraké!“ Performance Advertsing pod sebou skrýva nie len PPC, ale i Affiliate marketing, alebo zborové zrovnávače. Ponúka klientom stratégiu, ktorá všetko prepojí a podá tak požadovaný výkon. Vďaka moderným nástrojom dnes môžeme byť podstatne efektívnejší a všetko meniť v reakciu na dopyt.“

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Electronic Beats festival v Bratislave: Najlepšie slovenské a zahraničné DJky elektronickej hudby pod Starým Mostom Matúšova zem láka turistov na cyklotrasy a prírodné krásy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.