Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
24. júna 2013 PR správyFinancie od PRservis.skSITA Diskusia()

Zastavte rast cien! Usporte s novou kuriérskou službou

BRATISLAVA 24. júna – E-shopom, podnikateľom i bežným ľuďom svitá na lepšie časy. V konečnom dôsledku ušetrí i spotrebiteľ. V poslednom čase sa stále viac klientov pošty sťažuje na zvyšovanie cien. Navyše komfort a služby spojené s posielaním zásielok sa už rovnakým tempom nezvyšujú.

Existujú však spôsoby, ako ušetriť stovky eur mesačne. E-shopom, podnikateľom i bežným ľuďom tak svitá na lepšie časy. V konečnom dôsledku ušetrí i spotrebiteľ.

Firmy postupne nachádzajú riešenia u kuriérskych spoločností, ktoré pri neporovnateľne vyššom komforte poskytujú často lepšiu cenu dodaných služieb. Jednou z obľúbených kuriérskych spoločností je aj GPC Parcel Services (http://www.gpc-ps.sk/).

Spoločnosť má prehľadne stanovenú cenovú politiku, pri ktorej si každý rýchlo spočíta výhodnosť zmeny dodávateľa. Ceny za prepravu balíkov sa pohybujú v závislosti od zasielaných denných objemov.

Zazmluvnená firma napríklad za 3kg balík doručený do 24 hodín zaplatí od 2,49 eur bez DPH* (http://www.gpc-ps.sk/dopytovy-formular.html). Balíky je možné poslať aj na dobierku za príplatok od 0,69 eur.

„Pripravené balíky nemusím zaniesť na poštu, vypísať hárok a odstáť radu. Jednoducho vytvorím štítok v dodanej aplikácii a kuriér sa pre balíky zastaví na našej adrese,“ podelil sa s konkrétnymi skúsenosťami majiteľ e-shopu hollistershop.sk (http://www.hollistershop.sk), ktorý služby využíva už vyše roka. „Zmenu v žiadnom prípade neľutujem, ušetrila mi veľa peňazí. Už len za prejazdený benzín a čas som draho platil. Tie peniaze radšej investujem do reklamy a získavam nových zákazníkov.“ dodal.

GPC PS sa však nezameriava len na korporátnu klientelu, poskytuje nadštandardné služby doručovania i bežným ľuďom. Okrem vnútroštátnej prepravy je možné využiť aj export balíkov do zahraničia.

Ďalší spôsob ako ušetriť peniaze je podľa podnikateľov výhodný nákup obalového materiálu. V tomto sektore zaznamenáva rapídny rast firma AGIRA PLUS (http://www.agira.sk). Tá dodáva široké spektrum pomôcok a materiálov po celom Slovensku. Vhodnou kombináciou poskytovateľa kuriérskych služieb a dodávateľa obalových materiálov tak môžete ušetriť až stovky eur mesačne.

*Cena je len za prepravu a nezahŕňa mýtny a palivový poplatok.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

bx

K téme

Kniha, ktorá vám ukáže správny smer. Mágia duchovného života Riešenia založené na perimetri v porovnaní s riešeniami založenými na izolácii

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.