Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
7. septembra 2016 PR správyFinancie od PRservis.skSITA Diskusia()

Youtuberskú kartu môžu mať už aj deti od 6 rokov

Youtuberi hýbu detským svetom. Aj preto sa Tatra banka rozhodla znížiť vekovú hranicu pre získanie Karty, ktorá sa nedá kúpiť.

Obľúbená youtuberská Karta, ktorá sa nedá kúpiť je dostupná pre mladých už aj v rámci Detských účtov v Tatra banke. Deti ju môžu používať už od 6 rokov. „Zareagovali sme na dopyt trhu a od leta sme rozšírili ponuku platobných kariet k Detskému účtu o nový dizajn. Deti si tak môžu vybrať medzi Batman kartou a obľúbenou Kartou, ktorá sa nedá kúpiť,“ uviedla Nadežda Palušová, segmentová manažérka Tatra banky. Doteraz bola karta, ktorú používajú aj známi youtuberi, dostupná len k Študentskému účtu.

Navyše, deti dostanú k účtu aj youtuberský balíček- sadu 4 náramkov s menami youtuberov: Expl0ited, Moma, TJTN Matúš, Asimister a sadu dočasných tetovačiek.

„Výhodou Detského účtu je, že je vedený bez poplatku. Zároveň rodičia majú dokonalý prehľad o všetkých výdavkoch dieťaťa vďaka Internet bankingu či bankovej mobilnej aplikácii, kde môžu sledovať všetky obraty na Detskom účte. Rodič tiež môže podľa potreby kedykoľvek meniť maximálny denný limit na výber hotovosti a platby kartou,“ dopĺňa Palušová.

Detský účet môžete zriadiť dieťaťu v ktorejkoľvek pobočke Tatra banky. Účet v Tatra banke môže svojmu dieťaťu otvoriť len jeho rodič, resp. zákonný zástupca. Stačí na to občiansky preukaz rodiča a rodný list dieťaťa.

Viac informácií: Detský účet

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

tk

K téme

Black Friday v PLANEO Elektro stále pokračuje – nakúpte darčeky pre celú rodinu! Tipni si na postup našich. Vraciame vklady až do 20 eur na hráča

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.