Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
27. novembra 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Výzva pre neziskové organizácie

BRATISLAVA 27. novembra – Ste členom neziskovej organizácie a potrebujete jej finančne pomôcť? Dávame vám možnosť zapojiť sa do tradičnej Vianočnej finančnej zbierky, ktorá bude prebiehať vo všetkých hypermarketoch, obchodných domoch a supermarketoch Tesco na celom Slovensku.

Zbierka sa uskutoční počas 4 predĺžených adventných víkendov, presnejšie v dňoch štvrtok až nedeľa od 28.11. do 22.12.2013 a minulý rok sa vďaka nej podarilo neziskovým organizáciám vyzbierať spolu viac ako 90 000 eur.

Neváhajte a pomôžte svojej organizácii vyzbierať finančné prostriedky. Využite šancu realizovať svoju zbierku v predvianočnom období v jednej z najväčších maloobchodných sietí na Slovensku.

V prípade záujmu kontaktujte Katarínu Kriškovú mailom: kkriskov@sk.tesco-europe.com, alebo telefonicky: 0911 693 176.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

Odporúčané články

Mladí inovátori sa môžu uchádzať o grant ešte do nedele Podľa bookmakerov i tipérov môže mať Slovensko za prezidentku prvýkrát ženu

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies