Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
10. februára 2014 VyhláseniaPolitické strany od PRservis.skSITA Diskusia()

Výzva podporovateľov Roberta Fica k ostatným prezidentským kandidátom

BRATISLAVA 10. februára – Desiatky osobností verejného života Slovenska podporili výzvu kandidátom na post prezidenta SR, v ktorej vyjadrujú presvedčenie, že o novej hlave štátu by mali rozhodnúť „schopnosti a skúsenosti kandidátov“. Signatári výzvy s ľútosťou konštatujú, že prebiehajúci súboj sa stal „jednostranným útokom väčšiny kandidátov proti Robertovi Ficovi“. Podpísané osobnosti vyjadrujú presvedčenie, že „ako dôvod na to, aby sa človek uchádzal o post prezidenta, nestačí nevolať sa Fico“, a takýto postup označujú za prejav neúcty „nielen k funkcii prezidenta, ale predovšetkým voči voličom“. Len na základe prezentácie schopností a skúseností kandidátov si podľa signatárov môžu občania v marci zvoliť za prezidenta najlepšieho kandidáta.

Výzva podporovateľov Roberta Fica k ostatným prezidentským kandidátom (v plnom znení)

Vo voľbách prezidenta Slovenskej republiky si vyberieme novú hlavu štátu. Sme presvedčení o tom, že rozhodnúť by mali schopnosti a skúsenosti kandidátov. S ľútosťou však sledujeme, že prebiehajúca kampaň nie je súťažou programov a vízií, ale v prevažnej miere je jednostranným útokom väčšiny kandidátov proti Robertovi Ficovi.
Netajíme sa tým, že podporujeme práve Roberta Fica.*Považujeme ho z hľadiska jeho schopností, politických a životných skúseností za najlepšie pripraveného na výkon funkcie prezidenta. O to viac nás znepokojuje, keď zaznievajú hlasy, že je úplne jedno, kto sa stane prezidentom, len to nemôže byť Robert Fico.
My sme presvedčení, že ako dôvod na to, aby sa človek uchádzal o post prezidenta, nestačí nevolať sa Fico. Ak niekto nahovára ľudí, aby sa rozhodovali len podľa tohto kritéria, je to neúcta nielen k funkcii prezidenta, ale predovšetkým voči voličom.
Vyzývame preto kandidátov na prezidenta Slovenskej republiky, aby sa prezentovali predovšetkým svojimi schopnosťami a programom. Len tak si môžu občania v marci zvoliť za prezidenta najlepšieho z nich.

Zoznam signatárov výzvy nájdete na internetovej stránke:
http://www.fico2014.sk/vyzva-prezidentskym-kandidatom-1

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

K téme

Slovenský olympijský dom v Paríži prezentuje čerstvo spustená webová stránka Má ich vzťah ešte nádej, alebo je koniec? Darebák od Elle Kennedy

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Politické strany

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.