Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
17. júla 2012 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

Vyhlásenie prezidenta SR k prijatiu Deklarácie o zvrchovanosti SR

BRATISLAVA 17. júla – Slováci, ktorí boli ako národ vyše dvanásť storočí vždy pod niekým alebo s niekým, dokázali týmto dokumentom 17. júla 1992 vyjadriť svoju túžbu – utvoriť svoj vlastný štát. Napokon, konštituovanie samostatnej Slovenskej republiky a jej doterajší vývoj potvrdili, že deklarácia o zvrchovanosti bola prijatá z vôle ľudí.
Onedlho si Slovenská republika pripomenie 20. výročie svojej samostatnej existencie. Ako prezident i ako občan som hrdý na úspechy, ktoré náš mladý štát za dve desaťročia dosiahol. Tým, že dnes sme členmi EÚ a NATO, ako aj všetkých významných svetových organizácií, Slovensko a jeho občania potvrdili, že právom patríme do modernej demokratickej spoločnosti.

Ivan Gašparovič
prezident SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;nr

K téme

Zamestnávatelia môžu opäť zabojovať o titul Zdravá firma roka. Union vytvára priestor aj na diskusie o duševnom zdraví žien na pracovisku Komisia bude čeliť európskemu súdu v súvislosti s prekročením tabakových zákonov

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.