Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
18. septembra 2012 PR správyFinancie od PRservis.skSITA Diskusia()

VÚB banka zlacnila hypotéky

BRATISLAVA 18. septembra – VÚB banka znížila úrokové sadzby hypoték o 0,4% ročne. Pri troj- a päťročnej fixácii tak ponúka najlepšie sadzby na trhu. S Flexihypotékou od VÚB si na financovanie bývania či vyplatenie skôr poskytnutej hypotéky z inej banky môžete požičať s úrokom už od 3,99% ročne.

„Financovanie bývania je pre našich klientov opäť prístupnejšie. Flexihypotéku môžu získať už od 3,99% ročne, a to nielen pri ročnej, ale aj trojročnej fixácii úrokovej sadzby,“ hovorí Melinda Péková, vedúca oddelenia úverov VÚB banky. Ľudia, ktorí majú záujem vyplatiť skôr poskytnutú hypotéku z inej banky, získajú okrem výhodnejšej úrokovej sadzby aj úver bez poplatku za poskytnutie a s interným ohodnotením nehnuteľnosti zdarma. Nemusia dokladovať ani svoj príjem.

Úrokové sadzby VÚB banky tak patria k najlepším na trhu, pri 3- a 5-ročnej fixácii sú dokonca najnižšie. „Štatistiky ukazujú, že práve tieto viazanosti sú najobľúbenejšie. Vo VÚB si 3-ročnú fixáciu vyberá 85% klientov a ďalších 10% volí istotu nemennej sadzby na 5 rokov. Na zvyšné fixácie pripadá len 5% záujemcov,“ dopĺňa Péková.

Okrem výhodných úrokových sadzieb ponúka VÚB banka nadštandardné možnosti realizácie mimoriadnych splátok úveru. Zo zákona síce môže klient pri obnove fixácie úrokovej sadby vyplatiť predčasne bez poplatku akúkoľvek časť úveru, no napríklad pri päťročnej fixácii to znamená možnosť bezplatnej mimoriadnej splátky len jeden krát za 5 rokov. Vo VÚB môžu klienti navyše realizovať každý rok aj jednu mimoriadnu splátku vo výške až 20% z pôvodnej výšky úveru bez poplatku za predčasné splatenie.

VÚB banka je členom medzinárodnej bankovej skupiny Intesa Sanpaolo, ktorá má zastúpenie vo viac ako 40 krajinách po celom svete. Je aktuálnym držiteľom ocenenia Banka roka od časopisu Trend a podľa magazínu Global Finance patrí, ako jediná slovenská banka, medzi desať najbezpečnejších bánk strednej a východnej Európy. Svoje služby na Slovensku poskytuje prostredníctvom siete 206 retailových pobočiek, 32 firemných pobočiek a 11 hypotekárnych centier. Banka zároveň prevádzkuje aj jednu pobočku v Českej republike.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Vicepremiér Peter Kmec na ITAPA: Na pomoc Ukrajine sú vyčlenené veľké financie. Chceme ich získať EIB podpísala s VÚB zmluvu na 50 miliónov EUR na zlepšenie prístupu k financovaniu na Slovensku

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.