Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
29. novembra 2017 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

Vláda SR dnes schválila dodatok k akčnému plánu aj pre okres Svidník

BRATISLAVA 29. novembra – Vláda SR na svojom rokovaní dňa 29. novembra 2017 schválila návrh dodatku k akčnému plánu rozvoja okresu Svidník. Po Vranove nad Topľou a Trebišove ide v poradí o zmenu v treťom okrese, ktorý je zaradený medzi dnes už 15 najmenej rozvinutých. Návrhy dodatkov boli predložené na podnet rozvojových rád z dôvodu zmien v procese implementácie akčných plánov.

V rámci mnohých opatrení a aktivít akčných plánov sa okruh prijímateľov regionálneho príspevku vďaka novele zákona o podpore najmenej rozvinutých okresov aj pre okres Svidník rozšíri, aby regionálny príspevok mohlo čerpať viacero subjektov, najmä podnikateľských. Presunuté boli tiež finančné prostriedky medzi jednotlivými opatreniami a aktivitami na základe pripravenosti projektov a stanovení jasných priorít pre najbližší rok či doplnenie nových projektov a aktivít, alebo aj vypustenie niektorých projektov a aktivít, ako aj doplnenie zdrojov financovania aktivít.

Úrad vlády SR – sekcia regionálneho rozvoja

Odporúčané články

Štyri trendy zmenia sektor podnikových služieb na Slovensku TOP MOMENTY ITAPA 2018: Technológie nám majú zlepšovať život, no ak chce Európa konkurovať Číne, musí konať spoločne a rýchlo

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies