Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
28. septembra 2012 VyhláseniaPolitické strany od PRservis.skSITA Diskusia()

Vláda pod tlakom ustúpila od zámeru finančne „oholiť“ vysokoškolákov

BRATISLAVA 28. septembra – SDKÚ-DS pred časom upozornila na zámer vlády finančne oholiť pracujúcich vysokoškolákov zrušením daňového bonusu. Sme radi, že sa nám podarilo vytvoriť celospoločenský tlak, na základe ktorého vláda socialistov dnes od tohto svojho zlého a škodlivého zámeru upustila. Aj tento príklad je dôkazom toho, že dôsledná opozičná kontrola a upozornenia na problémy, ktoré ľuďom hrozia, má zmysel.
Vyzývame vládu, aby si dala od SDKÚ-DS poradiť aj v druhom prípade, týkajúcom sa vysokoškolákov a podporila zrušenie odvodov, ktoré po novom musia vysokoškoláci platiť zo svojich brigád. Pretože, tí čo pracujú, sú aktívni a vedia si popri štúdiu aj privyrobiť, by nemali byť diskriminovaní. Práve naopak, mali by ísť príkladom aj pre ostatných.

Ivan ŠTEFANEC
podpredseda SDKÚ-DS

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;nr

K téme

Tesco bojuje proti menštruačnej chudobe: odstrihlo hodnotu DPH z cien produktov dámskej hygieny Nárok na štátnu pomoc so splácaním hypoték má menšina ľudí, brzdia ju najmä dve podmienky

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Politické strany

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.