Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
27. júla 2012 VyhláseniaŠtátna správa od PRservis.skSITA Diskusia()

VLÁDA: Mimoriadne rokovanie vlády SR

BRATISLAVA 27. júla – Predseda vlády SR Robert Fico vyhovel požiadavke ministra financií SR Petra Kažimíra a zvolal na pondelok 30. júla 2012 na 15.00 h mimoriadne rokovanie vlády SR.
Rokovanie sa uskutoční z dôvodu negatívneho vývoja štátneho rozpočtu a výpadku daňových príjmov.
Peší vstup zástupcov médií do areálu Úradu vlády SR je z Leškovej ulice.

Tlačový a informačný odbor Úradu vlády SR

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;mt

Odporúčané články

FAQ – Slovenská národná galéria 2019 Občianske združenie Ružomberčan láme rekordy. Počet jeho členov sa blíži k šiestim tisícom

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Štátna správa

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.

Zavrieť

Web obsahuje cookies. Prevádzkovateľ webu nezbiera žiadne osobné údaje, ak nie ste registrovaný. Web obsahuje prvky tretích strán. Viac k: Ochrana osobných údajov a cookies