Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
30. septembra 2013 VyhláseniaPolitické strany od PRservis.skSITA Diskusia()

Vl. Maňku v Banskobystrickom kraji podporuje osem politických strán

BRATISLAVA 30. septembra – Splnomocnenec koalície SMER – sociálna demokracia a Kresťanskodemokratické hnutie odovzdal už vo štvrtok 26. septembra na Úrade Banskobystrického samosprávneho kraja kandidačnú listinu kandidáta na predsedu Banskobystrického samosprávneho kraja Ing. Vladimíra Maňku, ako aj kandidačné listiny na poslancov zastupiteľstva zo všetkých 13 okresov Banskobystrického kraja.
Kandidáta na predsedu Banskobystrického samosprávneho kraja Ing. Vladimíra Maňku podporujú koaličné strany na poslancov SMER – sociálna demokracia a Kresťanskodemokratické hnutie, ale aj ďalšie politické subjekty: Strana maďarskej komunity, Strana moderného Slovenska, Hnutie za demokraciu, Ľudová strana HZDS, Strana zelených. Deň po odovzdaní kandidačnej listiny podporu vyjadrila aj Európska demokratická strana. V. Maňku do volieb podporujú aj tri občianske združenia: Zväz protifašistických bojovníkov, Únia žien Slovenska, Jednota dôchodcov na Slovensku.
Termín odovzdania kandidačných listín Ústrednej volebnej komisii pre všetky kraje je 30. september 2013.

Ľubica Končalová
tlačový odbor strany SMER – sociálna demokracia

Vyhlásenia a oznamy je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

es;bl

K téme

Kaník:Maňka sa bojí úspechu župkarty a potvrdzuje nekompetentnosť SMER-SD: Ďalšie klamstvo Ľ. Kaníka – župné karty

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Politické strany

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.