Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
19. apríla 2013 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Viedenskí vinári pozývajú na dni otvorených viníc

BRATISLAVA 19. apríla – Viedenskí vinári pozývajú tento piatok a sobotu (19. a 20. apríla) na dni otvorených viníc. Okolo 20 vinárov ponúkne ochutnávky viedenských vín s odborným výkladom a prehliadky viníc. Záujemci a milovníci vína sa dozvedia o produkcii vína a práci vinárov, špecifikách ich odrôd a polohe viníc a získajú aj typy na kombinovanie jednotlivých odrôd s jedlami. Vychutnať si budú môcť návštevníci akcie aj najlepšie minuloročné odrody spolu s chuťovkami a zakúpiť si cenovo zvýhodnené vína. K dispozícii bude aj špeciálna kyvadlová doprava. Bližšie informácie na www.wienerwein.at.

Akcia viedenských viníc v 19. a 21. viedenskom obvode a Klosterneuburgu potrvá po oba dni od 15.00 do 20.00 hod., za ochutnávky a prehliadky zaplatia návštevníci 5 eur.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

FinGO.sk posilňuje svoje aktivity na Slovensku, rozširuje svoj tím aj sieť partnerov Eurovízia vo Viedni bude po prvý raz ekologickým podujatím

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.