Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
11. februára 2015 PR správyOstatné od PRservis.skSITA Diskusia()

Valentín pre menej odvážnych

BRATISLAVA 11. februára – Nemáte odvahu osloviť vyvoleného na Valentína? Alebo sviatok zaľúbených chcete využiť na uzmierenie a chýba vám odvaha zavolať? Nechajte si pomôcť. Na stránke www.pozyvamtanakavu.sk vyplňte interaktívny formulár a pošlite voňavý odkaz aj s balíčkom originálnej kávy a štýlovým hrnčekom. Dobrá káva už uzmierila alebo zblížila mnohých. A ak pôvodný zámer nevyjde, aspoň ste to skúsili.

„Posielame veľa odkazov a sú medzi nimi aj vyznania lásky,“ hovorí Michal Pollák, riaditeľ a majiteľ spoločnosti ŠTRBSKÉ PRESSO, ktorá túto službu klientom svojho e-shopu ponúka.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk .

ax

K téme

Prejavme na Valentína lásku našej planéte Odmeňte sa na deň zamilovaných – navštívte Aupark Bratislava

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Ostatné

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.