Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
3. apríla 2013 PR správyFinancie od PRservis.skSITA Diskusia()

Úvery na bývanie od 3,29 % p.a. od OTP Banky

BRATISLAVA 3. apríla – OTP Banka Slovensko, a.s., pripravila klientom od 2. apríla 2013 atraktívnu kampaňovú ponuku úverov na bývanie otp HYPO úver s úrokovou sadzbou od 3,29 % p.a. s fixom na 3 roky. Klienti navyše neplatia žiadny poplatok za poskytnutie úveru.

V rámci kampane poskytuje OTP Banka Slovensko, a.s., atraktívne parametre pre úvery na bývanie. Ponuka 3,29 % p.a. na otp HYPO úver určite osloví každého, kto plánuje riešiť v najbližšej dobe svoje bývanie a nemá dostatok financií. Ponuka atraktívnej úrokovej sadzby trvá do 30. júna 2013. Klienti neplatia poplatok za poskytnutie úveru.

Klient dostane navyše až 30% zľavu, platnú počas celej poistnej doby, v poisťovni Groupama Garancia na poistenie nehnuteľnosti a domácnosti. Ďalším benefitom k úveru na bývanie je kreditná karta s úrokovou sadzbou 18% p.a. na celý rok zadarmo.

Okrem prebiehajúcej kampane na úvery na bývanie OTP Banka Slovensko, a.s., pripravila aj výhodné podmienky na refinancovanie starých úverov prostredníctvom produktu otp REFINANC úver. V rámci tohto produktu poskytuje banka atraktívnu úrokovú sadzbu od 3,39 % p.a. Výhodné úrokové sadzby sú v platnosti takisto do 30. júna 2013.

OTP Banka Slovemsko, a,s, ponúka v rámci kampane všetky svoje úverové produkty bez poplatku za poskytnutie úveru okrem povolených debetov a kreditných kariet, ktoré budú vydané mimo úverov na bývanie.

PR Servis je komerčný informačný servis určený na publikovanie tlačových správ, informácií, vyhlásení a oznamov určených médiám a verejnosti. Texty sú vysielané v znení, dodanom klientom, bez redakčnej úpravy. Agentúra SITA je distribútorom týchto informácií a za ich obsahovú a štylistickú úroveň nezodpovedá. E-mail: prservis@sita.sk.

K téme

COOP Jednota otvára prvú automatizovanú predajňu na Slovensku Zelenú energiu si pýtajú aj investori, Slovensko ide jej rozvoj zastaviť

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.