Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
6. októbra 2017 PR správyFinancie od PRservis.skSITA Diskusia()

Úspešný tretí štvrťrok pre finančných sprostredkovateľov: Finportal posilnil so 43-percentným nárastom obratu

BRATISLAVA 6. októbra 2017 – Trh finančných služieb sa vyvíjal v treťom štvrťroku 2017 mimoriadne dynamicky. Charakterizovali ho pokračujúci hypotekárny boom, rozvoj online predaja, ako aj prestupy a personálne zmeny. Spoločnosť Finportal ukončila tretí štvrťrok 2017 s medziročným nárastom provízneho obratu o vyše 43%. Priekopník v poskytovaní servisných služieb pre nezávislých finančných sprostredkovateľov na Slovensku dosiahol provízny obrat vo výške viac ako 11,5 milióna Eur.

„Trh sprostredkovania finančných služieb bol za prvé tri kvartály tohto roka veľmi dynamický. Naša spoločnosť rástla násobne nad trhom,“uviedol predseda predstavenstva spoločnosti Finportal Rudolf Adam. Nárast provízneho obratu Finportalu odôvodnil vnútorným organickým rastom partnerov spoločnosti a významnými novými akvizíciami. „Predpokladáme, že rok 2017 uzatvoríme s províznym obratom viac ako 15 miliónov Euro a naše služby bude využívať vyše 1500 podriadených finančných agentov.“

ŠPIČKOVÉ SERVISNÉ SLUŽBY PRE SPROSTREDKOVATEĽOVVďaka špičkovým servisným službám pre nezávislých finančných sprostredkovateľov, s hlavným dôrazom na dodržiavanie právnych noriem a iných legislatívnych usmernení, Finportal za 9 mesiacov tohto roka zaznamenal nárast počtu nových sprostredkovateľov o 120, pričom celkovo spoločnosť poskytuje servisné služby pre viac ako 1150 podriadených finančných agentov. „Vyvinuli sme najlepší informačný systém pre finančných sprostredkovateľov. S cieľom úspešne a transparentne rozširovať naše aktivity, kladieme veľký dôraz na inovácie nielen v tradičných oblastiach sprostredkovania, ale aj v nových segmentoch e-obchodov,“ povedal Rudolf Adam. Zdôraznil, že okrem spustenia nového informačného systému nezabúdajú ani na tradičné, pre spoločnosť dôležité charakteristické prvky kvalitných servisných služieb. „Rozširujeme portfólio finančných partnerov a produktov, posilňujeme tím pracovníkov centrály, backofficu a tiež organizujeme konferencie a semináre vo všetkych sektoroch finančného sprostredkovania – čo sa verím prejaví v ešte lepších výsledkoch v závere roka 2017,“uzavrel Rudolf Adam.

VÝKONNÁ PLATFORMA PRE UZATVÁRANIE „T-OBCHODOV“ A PRE „E-OBCHODY“Spoločnosť Finportal dnes oznámila spustenie prevádzky nového informačného systému, ktorý prináša svojim užívateľom komplexnú platformu s množstvom funkcionalít v dvoch oblastiach denného biznis života úspešného finančného sprostredkovateľa. Prostredníctvom moderného užívateľského modulu má sprostredkovateľ k dispozícii výkonný nástroj pre uzatváranie a správu tradičných obchodných prípadov: podpora predaja produktov naprieč všetkými sektormi a zároveň sada modulov, pomocou ktorých je poskytovanie popredajného servisu klientom intuitívne, moderné a inovatívne. Ako pridanú hodnotu Finportal svojim prostredkovateľom poskytuje nástroj na správu nových, netradičných obchodných prípadov, ktoré sú súčasťou virtuálneho sveta, tzv. e-obchodných prípadov.

„Sme mimoriadne spokojní s tým, ako sa nám v uplynulom roku podarilo dokončiť vývoj nového informačného systému. Prvá spätná väzba od našich sprostredkovateľov po ukončení testovacej fázy dokazuje, že máme platformu, ktorá skutočne pomáha lepšie zobchodovať nových klientov a poskytuje efektívnu podporu správy klientov v nasledujúcich rokoch od uzatvorenia predmetných zmlúv,“ povedal riaditeľ obchodu spoločnosti Finportal Peter Farkaš. V najbližšom období plánujú vo Finportale rozširovať funkcionalitu platformy, pričom zdrojové kódy, design a celková filozofia systému, sú podľa Petra Farkaša originálnym, autorským dielom, ktoré si spoločnosť doslova ušila na mieru.

K téme

Realitné fondy zaznamenali medziročný nárast 11,5 %. Pozitívne vyhliadky bude umocňovať trend klesajúcich úrokových sadzieb Známi influenceri motivujú študentov aby nefajčili. Ale inak

Diskusia

Najčítanejšie za 24 hodín

Z kategórie Financie

SITA.sk

© Použitie akýchkoľvek materiálov z tejto stránky je dovolené bez obmedzení.